Bustural — efektīva metode Jūsu krūšu pārveidošanai un uzlabošanai

0
1081

Krūšu palielināšanas krēms Bustural nodrošina ilglaicīgu efektu, kas pielīdzināms push-ap krūšturim, reizi par visām reizēm! 95% krēma lietotāju apgalvoja, ka šis produkts tik tiešam darbojās. Rezultāti kļūst pamanāmi jau pēc 2-4 nedēļām.

Kas ir Bustural?

Bustural ir sievietes krūšu palielinošais krēms, kura sastāva ietilpst formula ar augu ekstraktu, eļļu un Volufiline ™ šķīduma pielietojumu. Volufiline ™ ir dabīgās izcelsmes augu ekstrakts – no Gardenia Asiatica, kura izseniem laikiem tika lietota medicīnā. Krēms ir paredzēts visa vecuma sievietēm un var būt izmantots pēc bērna zīšanas ar krūtīm.

Produkta īpašības

Ir vērts izdalīt sekojošās produkta īpašības:

  • Krūšu palielinājums
  • Vecuma pazīmju likvidēšana
  • Krūšu pacelšana un stiprināšana
  • Krūšu formu un tvirtuma uzlabošana
  • Krūšu ādas mīkstināšana un mitrināšana

Aktīvie komponenti 564433233

Krēms satur apelsīna eļļu, kura ar aukstās spiešanas metodi tiek iegūta no saldo un skābo apelsīnu mizas. Tai ir brīnumainas dziednieciskās īpašības. Tā stimulē kolagēna sintēzi un nodrošina savienojošo audu stiprināšanu. Bez tam, apelsīna eļļai piemīt atjaunojošais efekts, kurš padara šo produktu par svarīgu ādas kopšanas kosmētikas komponentu.

Vīnogu kauliņu eļļa ir vēl viena svarīga šī produkta sastāvdaļa. Bagāta ar linolskābi, tā ātri iesūcas ādā veicot tās tūlītēju mitrināšanu. Vīnogu kauliņu eļļa arī ir slavena ar savām antioksidanta īpašībām un barojošo iedarbību, tāpēc plaši tiek izmantota medicīnā un kosmetoloģijā. Šī sastāvdaļa stimulē audu reģenerāciju un veicina ādas tvirtuma atjaunošanos.

Ķiršu koka eļļa ir vēl viens spēcīga antioksidants, kurš nodrošina papildus ādas hidrāciju.

Kā lietot Bustural215545878788

Krēma lietošana ir gluži vienkārša. Divreiz dienā ir nepieciešams uzklāt produktu uz tīru un viegli samitrinātu ādu. Maigi iemasēt to ar savām rokām, kamēr krēms neiesūksies krūšu ādā (5-10 minūšu laikā). Krūšu apjoma pakāpeniska palielināšanās tiks novērota turpmāku divu mēnešu laikā. Bet redzamos rezultātus Jūs pamanīsiet jau 2-4 nedēļu laikā.

Volufiline ™ iedarbība tika klīniski izpētīta un šis izpētes gaitā konstatēts, ka tauku šūnu apjoms krūšu audos lietošanas laikā samazinās vidēji par 8%. Turklāt, lietojot Bustural, iespējams sasniegt labāku efektu. Šī krēma regulāra lietošana būtiski uzlabo krūšu aprises, paceļot tās. Salīdzinājumā ar citām krūts palielināšanas metodēm, tādām kā tabletes un/vai implantāti, šis krēms rada mazāk problēmu un kaitējumu krūšu ādai un Jūsu veselībai.

Krēma izstrādātāji veikuši speciālu eksperimentu, lai pierādītu tā efektivitāti. 30 sievietes vecumā no 18 līdz 35 gadiem ar dažāda izmēra krūtīm izmantojuši šo krēmu divreiz dienā 56 dienu laikā. Mēnesi vēlāk tika konstatēts, ka tauku šūnu pieaugums krūšu dziedzeru āda sastādīja vidēji 1,4%, tajā pat laikā, kad 8 sievietes ir sasniegušas 6,6% maksimumu. Pēc šī eksperimenta dažām sievietēm tika konstatēts krūšu apjoma palielinājums līdz pat 8,5%. Vidējā līmeņa izmaiņas tika fiksētas kā 2,2% 6545433222

Bustural testēja 14 valstu veselības aizsardzības un skaistumkopšanas speciālisti. Vai tas tiešām ir efektīvs? Tūkstošiem sieviešu, kuras ir lietojušas šo produktu, ir labākais pierādījums tam, ka šis apgalvojums ir patiess. 95% sieviešu apliecināja šī krēma efektivitāti. Dažas sievietes ir pieminējušas tādas priekšrocības kā krūšu apjoma palielinājums, citas ir pamanījušas krūšu formas un ādas tekstūras izmaiņas. Visvairāk pozitīvu atsauksmju bija no tām lietotājam, kuras pašas piedzīvojušas visas šīs pārmaiņas. Tās sievietes, kuras uzdrošinājās izmēģināt Bustural tagad lepojās ar savam izcilām formām un jūtas pievilcīgākas kā jebkad agrāk.

SHARE

LEAVE A REPLY