Kā izvēlēties pareizo sporta krūšturi

0
1062

Ja jūs piekopjat pareizo dzīves veidu, jums ir jāzin, ka sporta drēbēm ir jābūt ērtam un šeit būtiska loma ir pareiza sporta krūštura izvēlei, lai tas sniegtu jums pareizo atbalstu. Bieži vien jūs klīstat pa veikalu bez vadlīnijām, kā izvēlēties pareizo, jums piemērotu veļu sporta nodarbībām. Saprašana par to, kā izvēlēties pareizo krūšturi turpmāk ļaus jums izbaudīt jūsu sporta aktivitātes, nevis domāt par to, ka lencītes spiežās ādā, krūšturis berž zem padusēm, vai vienkārši nesniedz nepieciešamo fiksāciju nodarbības laikā.

Kādēļ izvēlēties pareizo sporta krūšturi?

Šie krūšturi ir paredzēti dažādām aktivitātēm, tādēļ ir svarīgi apzināties, kādam tieši sporta aktivitātēm tas tiks izmantots un izvēlēties krūšturi, kurš sniegs jums maksimāli pareizo atbalstu. Sporta krūšturiem var būt zems, vidējs un augsts atbalsta līmenis: 55548877

  • Zems atbalsts: paredzēts zemas intensitātes sporta nodarbībām, tādām kā staigāšana, joga vai spēka treniņš.
  • Vidējais atbalsts: paredzēts vidējās intensitātes sporta aktivitātēm, tādām kā pārgājieni vai riteņbraukšana pa ceļiem.
  • Augsts atbalsts: paredzēts augstas intensitātes treniņiem, tādiem kā skriešana, aerobika vai kalnu riteņbraukšana.

Sporta krūšturu veidi:

Sporta krūšturus var iedalīt divos veidos: ar bļodiņām vai bandāžas tipa

  • Krūšturiem ar bļodiņām ir tas pats princips, kā parastiem krūšturiem, ko velkam ikdienā, un tie ir paredzēti zemas aktivitātes treniņiem.
  • Bandāžas tipa krūšturis saspiež krūtis, lai fiksētu tās augstas intensitātes treniņa laikā, tādejādi ļaujot jums justies daudz ērtāk.
SHARE

LEAVE A REPLY