MagnuFuel: mūsdienīgs līdzeklis degvielas ekonomijai

0
1390

Degvielas kvalitātei mūsdienu pasaulē tiek piešķirta svarīga un nozīmīga loma. Neatkarīgi no ražotāja, automašīnām ir jāsaņem kvalitatīvs produkts, kas atļauj visām to sistēmām darboties bez kļūmēm. Mūsdienu attīstība – MagnuFuel ne tikai būtiski uzlabos ielietās degvielas kvalitāti, bet arī ļaus ietaupīt pat 15-20%.

MagnuFuel: kas tas ir?

MagnuFuel ir inovatīvs līdzeklis, kas atļauj ietaupīt degvielu (benzīnu un dīzeļdegvielu) mašīnas darbības laikā. Ierīce ļauj uzturēt to perfektā stāvoklī, aizsargājot pret temperatūras un mitruma svārstību radītajiem negatīvajiem efektiem. Ir zināms, ka to ietekmē ogļūdeņradis, kas ir degvielas sastāvā, to ietekmē reaģē ķīmiski, sabrūkot atsevišķos elementos – un tas būtiski samazina degvielas kvalitāti. Tieši tāpēc ir nepieciešams uzstādīt MagnuFuel: tas ir lielisks veids, kā aizsargāt mašīnas motoru un degvielas padeves sistēmu no dažādiem bojājumiem.9652145

Ierīces uzstādīšana atļauj:

 • būtiski palielināt motora jaudu;
 • samazināt pārslodzi darbības laikā;
 • uzlabot vides ietekmes rādītājus;
 • paātrināt mašīnas iestartēšanas laiku.

Tieši tāpēc visiem, kuriem rūp sava mašīna, ir nepieciešams iegādāties MagnuFuel.

Kā MagnuFuel ierīce ļauj ietaupīt?

Degvielas molekulas sāk pakāpeniski kustēties tikko, kā tiek ieslēgta automašīnas aizdedze. Izejot caur MagnuFuel sistēmu, molekulas saņem papildu skābekli un, pateicoties divu elementu magnētam, tiek radītas vēl jaunas molekulas (sadalot “degvielas recekļus”, kas veidojas temperatūras ietekmē). Tie, kuri jau uzstādījuši sistēmu savā automašīnā, atzīst, ka tiešām iespējams ietaupīt – vismaz 10-15% no degvielas bākas.

MagnuFuel funkcijas un īpašības

Mijiedarbības ar augstu vai zemu temperatūru rezultātā degviela nesadeg pilnībā, kas noved pie tās pārtēriņa, kā arī citiem negatīviem efektiem. MagnuFuel tieši iedarbojas uz izveidotajiem “recekļiem”, kas veicina pilnīgāku un augstākas kvalitātes degvielas patēriņu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ierīcei nav negatīvas ietekmes uz citiem automobiļa degvielas padeves sistēmas elementiem. Tie visi turpina veikt nepieciešamās funkcijas parastajā režīmā.

Kā demonstrē vairāki pētījumi, MagnuFuel lietošanas rezultātā ir iespējams panākt šādus neapšaubāmi pozitīvus efektus (neskaitot tiešo degvielas ieekonomēšanu):magnufuel latvia

 • motora jaudas pieaugums par vidēji 5-7 zirgspēkiem, neatkarīgi no mašīnas zīmola;
 • emisiju daļiņu (t.sk., oglekļa dioksīda un benzola) izmešu atmosfērā vispārējā apjoma samazināšanās par aptuveni ceturto daļu.

Visas šīs izmaiņas ļauj gūt labāku degvielas maisījumu, kas sadeg pilnībā. Samazinās arī remontu biežums, jo nav jābojā sveces, katalizators un citas degvielas sistēmas detaļas, kas ļauj ietaupīt naudu automašīnas uzturēšanai.

Galvenās MagnuFuel priekšrocības

MagnuFuel sistēmas uzstādīšana automašīnā ļauj iegūt vairākas priekšrocības, tostarp:

 • nenotiek papildu vides piesārņošana;
 • ierīces pievienošana degvielas sistēmai aizņem ne vairāk kā 5-10 minūtes (nav vajadzīgas īpašas prasmes un iemaņas);
 • dzinējs sāk strādāt stabilāk.

Tāpat samazinās arī degvielas izmaksas – visas MagnuFuel sistēmas iegādes izmaksas atmaksājas jau 1-2 mēnešu laikā. Saskaņā ar pieejamiem aprēķiniem, degvielas ietaupījums ir sekojošs: ja parastais degvielas patēriņš ir 10 litri, ar MagnuFuel sistēmu tas saruks līdz vien 7 litriem.

Kurās automašīnās MagnuFuel ir izmantojams

Ierīci var izmantot jebkurā transporta līdzeklī, kam nepieciešama degviela uz ogļūdeņraža bāzes. Turklāt MagnuFuel sevi veiksmīgi pierādījis tādos transporta līdzekļos kā:

 • skūteri un mopēdi;
 • motocikli;
 • automašīnas;
 • kravas automašīnas;
 • autobusi.

Labi rezultāti novēroti arī ūdenstransportam (laivām un ūdens velosipēdiem); to apstiprina arī atsauksmes no Latvijas piejūras ciemiem un pilsētām.97256485

MagnuFuel, sistēma degvielas ietaupīšanai, var tikt pasūtīta internetā, oficiālajā ražotāja mājaslapā. Patiešām, tā ir populāra dauzās valstīs, jo ekoloģijas un ekonomijas problēmas ir aktualizējušās visā pasaulē.

SHARE

LEAVE A REPLY