Money Amulet Latvija amulets par naudas piesaistei, atsauksmes, cena: nauda nāks…

0
1271

Money Amulet tiek īpaši individuāli izgatavots konkrētai personai, tad ar katru amuletu personas vārdā tiek veikts Senais rituāls – no šī brīža tas ir tikai jūsu amulets, kas sāks darboties kopā ar jūsu enerģiju. Money Amulet savam saimniekam vai saimniecei dzīves laikā nesīs naudu.

Kā cilvēki dzīvo ar Money Amulet. Bagātības un labklājības amulets Money Amulet, atsauksmes, lietosana

money amulet amulets par naudas piesaisteiEs nekad nedomāju, ka nokļūšu parādu gūstā un nespēšu tikt no tā ārā. Viss sākās ar kredīta paņemšanu. Nebeidzami parādu piedzinēju zvani, parādi un kredīti pārvērta manu dzīvi ellē. Es nopirku Money Amulet par savu pēdējo naudu… lai tiktu ārā no izmisuma. Mana dzīve kļuva pilna pārsteidzošu brīžu – viss nokārtojās! Daļa no maniem parādiem tika norakstīti un man tika piedāvāts diezgan labs darbs ar lielu algu!

Kārlis, Liepāja

money amulet cenaPatiesībā, esmu ŠOKĀ! Nauda burtiski lido pie manis… Jau daudzus gadus pārdodu drēbes sociālajos tīklos, bet vēl nekad iepriekš nebiju nopelnījusi tik daudz naudas! Mani klienti nemitīgi iepērkas un ir sākuši iegādāties preces vairumā. 3 mēnešu laikā esmu ietaupījusi naudu un iegādājusies savu sapņu automašīnu! Es vienmēr valkāju šo amuletu sev kaklā un nekad nevienam nerādu savu dārgumu!

Anna, Zilupe

money amulet amulets par naudas piesaisteiEs valkāju Money Amulet kopš 12/03/16 un vēlos teikt, ka šajā laikā manā dzīvē ir parādījušās būtiskas pārmaiņas, kas padarījušas manu dzīvi labāku. Piemēram, mans vīrs pēkšņi pārtrauca spēlēt azartspēles un ieguva darbu. Es sāku saņemt papildus ienākumus, lai gan pirms tam man mēnešiem nebija darba. Mēs beidzot kopā ar ģimeni aizbraucām uz jūsu un aizmirsām par visām mūsu problēmām un nebūšanām, kas vajāja mūsu ģimeni. Paldies!

Veronika, Madona

Jūs arī esiet pelnījuši labāku dzīvi, bez nabadzības, problēmām un parādiem.

Pasaulē būtu jābūt vienlīdzībai: kāpēc daži ir spējīgi iegādāties visu jau pēc dzimšanas, kamēr citi ik mēnesi ir spiesti skaitīt centus? Jūs arī esat pelnījuši dzīvot, ne tikai izdzīvot! Money Amulet jums palīdzēs!

money amulet cena

Vai atceraties savus sapņus? Varbūt tā ir moderna automašīna, ko nekad visā savā dzīvē nevarējāt atļauties… Varbūt jūs vēlaties beidzot aizvest savu ģimeni, bērnus un vecākus uz jūru? Vai varbūt jūs vienkārši nevēlaties doties uz darbu, ienīstat gan lietu, gan sauli un nevarat izdomāt, kur lai ņem naudu? Tas nav taisnīgi. Jūsu sapņi nedrīkst palikt tikai sapņi!

Pasūtiet Money Amulet jau tagad! Aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs izgatavosim jūsu Money Amulet 3 darbadienu laikā.

Money Amulet kur pirkt, cena

Izgatavošanas izmaksas

24 € 48 €

Jūs maksājat par savu Money Amulet tikai tad, kad saņemat to pastā.

Uzmanību: Norādiet savu Pilno Vārdu tikai pasūtījuma veidlapā – tas ir būtiski gan precīzas sūtīšanas adreses saglabāšanā, gan, lai precīzi veiktu rituālu.

LEAVE A REPLY