Nidora – dabīgs veids svara zaudēšanai

0
1255

Nidora ir augstas kvalitātes diētisks uztura bagātinātājs. Tas ir gadiem ilgas izpētes rezultāts. Šodien tas tiek uzskatīts par labāko uztura bagātinātāju pret aptaukošanos. Piedeva ir pulverveida, un to jāpievieno ēdienam.

Cilvēki visā pasaulē, arī Latvijā, vēlas zaudēt svaru un iegūt skaistu, slaidu figūru. Taču, lai sasniegtu šo mērķi, ir jāpieliek pamatīgas pūles: nogurdinoši treniņi sporta zālē un nepārtraukti uztura ierobežojumi. Strādājošiem cilvēkiem nav laika un enerģijas sportam un uztura ierobežošanai. Pusdienlaikā viņi ēd kalorijām bagātu, ne vienmēr veselīgu ēdienu ēdnīcās vai kafejnīcās. Nepareiza uztura dēļ cilvēki bieži vien cieš no pārēšanās, un tas ir galvenais aptaukošanās iemesls.

Nidora īpašības

  • Ātri nodrošina sāta sajūtu pēc jebkura ēdiena;
  • Bloķē nekontrolējamu bada sajūtu;
  • Pastiprina, izceļ un uzsver jebkura ēdiena garšu;
  • Veicina tauku sadedzināšanu;
  • Palīdz zaudēt svaru ātri, dabīgi un bez kaitējuma veselībai.

Šī uztura bagātinātāja sastāvdaļas noteiktā veidā ietekmē garšas kārpiņas. Tā rezultātā Nidora uztura bagātinātājs bloķē vēlmi ēst, ko izraisa smadzenes noteiktu enzīmu un hormonu disbalansa rezultātā.

463

Nidora efektivitāte

Lielākā daļa uztura bagātinātāju satur ķīmiskas sastāvdaļas, kas ir kaitīgas veselībai. Galvenā Nidora iezīme ir pilnībā dabīgas sastāvdaļas. Dabīgi produkti ir droši veselībai, jo ķermenis lieliski absorbē dabas sastāvdaļas. Latvijā, gluži tāpat kā visur citur pasaulē, veselīgi un dabīgi ēdieni kļūst arvien populārāki.

Nidora ir dabīgs produkts, kas ir absolūti drošs veselībai un efektīvs svara zaudēšanai. Eksperti novērtē šī uztura bagātinātāja patieso ietekmi, jo īpašā dabīgo substanču kombinācija palīdz zaudēt svaru dabīgi un bez komplikācijām.

Nidora ir piešķirts augstas kvalitātes sertifikāts, un to rekomendē uztura speciālisti.

Dabīgu produktu noderīgās īpašības:

  1. Brīvi no ĢMO un to blakusproduktiem;
  2. Saturā nav ķīmisku konservantu, stabilizatoru, krāsu;
  3. Ražots bez kaitīgu tehnoloģiju izmantošanas;
  4. Brīvi no jēlmateriāla, kas audzēts piesārņotā vidē;
  5. Šo kaitīgo faktoru trūkums padara Nidora lietošanu absolūti brīvu un labvēlīgu. Uztura bagātinātājam nav blakusefektu, kontrindikāciju vai lietošanas aizliegumu.

Nidora lietošana

Uztura bagātinātājs ir vienkārši lietojams. To var pārkaisīt absolūti jebkuram ēdienam. Rezultātā panāksiet strauju sāta iestāšanos. Līdz ar to tiek samazināts pārēšanās risks, kas ir galvenais svara pieauguma iemesls. Uztura bagātinātājs ir piemērots jebkurām maltītēm: zupām, piedevām, sautējumiem, salātiem, kūkām un sviestmaizēm. Pateicoties spējai bloķēt apetītes impulsus, cilvēks apēdīs nozīmīgi mazāk. Divu sviestmaižu vietā pietiks ar vienu, tāpat arī 300 gramu salātu porciju aizstās vien 50 grami. Cilvēki ēšanas laikā izjūt baudu, sāta sajūta iestājas ātri, un viņi nejūtas izsalkuši ilgāku laiku.

Nidora lietotāju atsauksmes

149

Lietotāji visā pasaulē ziņo par līdzekļa spēju samazināt apetīti. Viņiem izdevās zaudēt aptuveni 18 kg vienā mēnesī. Tajā pašā laikā viņu pašsajūta bija lieliska, viņi nebija viegli aizkaitināmi, tāpat nebija novērojams spēku zudums, sāpes no nepietiekama uztura, drebuļi vai bezmiegs. Tas neizraisa nepatīkamās sajūtas, kas ierastas svara zaudēšanas laikā. Tāpēc Nidora ir kļuvis tik populārs. Ikviens, kurš vēlas zaudēt svaru un turpināt ēst pilnīgi visu, var to pasūtīt.

Nidora ir pieejams Latvijā par pieejamu cenu.

SHARE

LEAVE A REPLY