Transdermālais ProstaPlast plāksteris vīriešiem

0
1287

Uroloģiski plāksteri ProstaPlast ir viena no inovatīvām metodēm, kuras ļauj ātri un efektīvi atrisināt sarežģītas vīriešu veselības problēmas. Tas ir absolūti drošais veids ar klīniski pierādītu efektivitāti.

Vairāk kā 1000 vīriešu Nīderlandes veiktajos klīniskajos izmeklējumos 2013. gadā izmantoja šo plāksteri 21 dienu ilgajā testēšanas periodā. Gandrīz visi vīrieši pēc testēšanas beigām ziņojuši par savas seksuālās veselības būtisku uzlabojumu. Vairāk kā puse vīriešu pilnībā atbrīvojās no jebkura veida veselības seksuālās sfēras traucējumiem.

Kas īsti ir ProstaPlast plāksteris?

ProstaPlast ir transdermālais plāksteris, kura virsma ir noklāta ar leikopaka produktiem, kuri iesūcas zem cilvēka ķermeņa siltuma darbības un nokļūst tādās cilvēka ādas slāņos, kuros notiek tieša asinsrite.

Ņemot vērā, ka leikopaks satur sevī tādus komponentus, kuri tiek uzmantoti kā aktīvo vielu vadītāji, tās spēj ātri sasniegt problēmas skartu apgabalu un ātrā un efektīvā veidā uzreiz iesākt savu darbību.

ProstaPlast priekšrocības 587855445

ProstoPlast ir efektīvs un drošs produkts, kuram ir ārkārtīgi daudz priekšrocību un labumu:

 • Plākstera aktīvie komponenti sasniedz asinsrites sistēmu bez nepieciešamības ievadīt tos caur gremošanas traktu, tāpēc šis plāksteris ir ieteicams vīriešiem, kuriem ir problēmas ar kuņģi, aknām vai arī aizkuņģa dziedzeri;
 • Ārstēšana neprasa ikdienas zāļu pieņemšanu, tāpēc plāksteris ir efektīvs līdzeklis tiem vīriešiem, kuriem dažreiz ir problēmas ar striktas dozēšanas režīma ievērošanu;
 • Plāksteris neizraisa diskomfortu un neprasa Jūs mainīt kādus Jūsu ierastā dzīvesveida aspektus;
 • Plākstera izmantošana principā neizraisa nekādu blakusefektu;
 • Viens plāksteris darbojās 72 stundu laikā, tāpēc viena plāksteru iepakojuma pietiek vienam pilnam ārstēšanas kursam.
 • Šis ir viegli pieejams un lietošanā vienkāršs veselību uzlabojošais produkts.
 • ProstaPlast plāksteris ir sertificēts atbilstoši starptautiskajiem GMP un ISP standartiem.

Kā darbojās ProstaPlast?

Ārstējošā masa, ar kuru ir noklāts plākstera virsmas audums, satur sekojošus komponentus ar sekojošu iedarbību:

 • Kampars – uzlabo mazā iegurņa orgānu apgādi ar asinīm un asins cirkulāciju šajā ķermeņa daļā. Tai piemīt pretiekaisuma iedarbība un maigs pretsāpju efekts;
 • Kanēlis – antiseptiskais līdzeklis, kurš tiek izmantots, lai novērst pietūkumu, kā arī tās iedarbība uzlabo potences kvalitāti;
 • Vārpstiņgliemezis – ir organiskas izcelsmes un izcilas iedarbības antibakteriālais produkts, kurš tiek izmantots maza iegurņa orgānu slimību ārstēšanai. Tas arī spēj atvieglot neiru problēmas un palīdz nieru akmeņu profilaksei;
 • Suņstobrs – šī auga ekstraktam piemīt muskuļus relaksējošā, prettrombu iedarbība, kā arī vieglais caurejas zāļu blakusefekts. Tas aktīvi sašķidrina asinis un uzlabo asinsrites dinamiku;
 • Saflors – darbojās kā komponents, kas atvieglo plākstera aktīvo vielu iesūkšanos asinīs;57777
 • Cīrulītis – tam ir pretsāpju, relaksējošā un maigais urinācijas līdzekļa efekti. Cīrulīši tiek izmantoti kā pretsāpju un tonizējošais līdzeklis.
 • Lielā ceļteka – atvieglo asinsrites gaitu, izšķīdina akmentiņus nierēs un urīnpūslī, kā arī palīdz erekcijas disfunkcijas ārstēšanai.

Slimības un problēmas, kuras ārstē ProstaPlast

Transdermālais plāksteris ProstaPlast ir ieteicams gadījumos, ja pastāv nepieciešamība veikt vairāku uroloģiska rakstura slimību ārstēšanu vai profilaksi vīriešiem. Tā izmantošana ir īpaši ieteicama šādos gadījumos:

 • Akūtais vai hroniskais prostatīts;
 • Labdabīga priekšdziedzera hiperplāzija;
 • Vīrieša neauglība, kas izraisīta dēļ zema spermatozoīdu kustīguma;
 • Oligospermija;
 • Hroniskas sāpes iegurnī;
 • Cistīts;
 • Erektilā disfunkcija;
 • Akmeņi urīnpūslī

ProstaPlast plāksteris ne tikai palīdz tikt vaļā no slimību simptomiem, bet arī novērš to rašanās cēloņus. Tas ir īpaši svarīgi gadījumos, ja runa iet par vīrieša neauglību un erektilo disfunkciju, kā arī vīrieša impotenti, kura ir blakusslimību izraisīta.

Lietošana

ProstaPLast plāksteru lietošana ir gluži vienkārša un neprasa speciālas zināšanas vai liekas pūles. Plāksteri ir nepieciešams piestiprināt vēdera lejasdaļai, kuri ir daudz asinsvadu. Tas ļauj plākstera aktīvajām vielām ātrāk nokļūt līdz problēmas skartajam apgabalam pa asinsvadu ceļiem. Plāksterim ir jābūt piestiprinātam tieši uz slimības skartu apgabalu. Gadījumā, ja sāpes netiek konstatētas, plāksteri var piestiprināt jebkurai vēdera daļai.

Pirms veikt plākstera uzklāšanu, ir nepieciešams attīrīt ādas virsmu. Iesakām pieņemt dušu un mazgāties ar ziepēm, kurām ir neitrālais pH līmenis. Pēc tam Jums nepieciešams sagaidīt kamēr Jūsu āda nebūs pilnībā sausa. Pretējā gadījumā nav iespējams kvalitatīvi pielīmēt plāksteri.

Pēc tam Jums ir nepieciešams noņemt aizsargplēvi un piestiprināt plākstera lipīgu virsmu pie izvēlētā apgabala, droši piespiežot to. Ja Jums būs nepieciešams pieņemt vannu vai aiziet dušā, ir iespējams uz šo laiku noņemt plāksteri un pārlīmēt to vēlāk.

Atsauksmes no cilvēkiem, kuri jau bija lietojuši šo inovatīvo produktu, ļauj spriest, ka pacientiem tika novērots viņu stāvokļu uzlabojums jau pēc trešās plāksteru izmantošanas dienas. Gadījumā, ja vīrieša veselību ir skārušas nopietnas problēmas, ir nepieciešami vairāki ārstēšanas kursi. Lielākajā daļā gadījumu pietiek ar 3 komplektiem, katrs no kuriem satur sevī 5 plāksterus, lai izārstētu slimības simptomus. 9878855555

Neskatoties uz to, ka šis produkts ir diezgan drošs, dažreiz tas vai izraisīt nelielas vietējās reakcijas, tādas kā kairinājums, nieze, ādas sarkanums un viegla degšana tajā vietā, kur plāksteris kontaktē ar Jūsu ādu. Tas nozīmē, ka Jums ir individuāla kāda no plākstera komponentu nepanesamība, kura gandrīz nav ārstējama. Tāpēc plākstera lietošanu ir nepieciešams nekavējoties pārtraukt.

Ja pēc plākstera lietošanas kursa slimības simptomi saglabājās vai pat pasliktinājās, Jums obligāti nepieciešams konsultēties ar ārstu.

SHARE

LEAVE A REPLY