Skaistuma noslēpumi: Nagu dizains

0
1465

Dizaineri un modes noteicēji pievērš lielu uzmanību nagu dizainam neatkarīgi no gadalaika. Augsta līmeņa zīmoli katru sezonu izlaiž vairākas produktu līnijas, lai nodrošinātu mūs ar vēlamām nagu laku krāsām. Kādas nagu lakas un krāsas ir pieejamas tirgū un kādas būtu jāizvēlās šovasar?

Parasti vasarā mēs dodam priekšroku tām krāsām, kuras neuzdrošinātos izvēlēties citos gadalaikos. Pārsteidzošas, košas, modernas… parasti tās ir tās krāsas, kuras mēs izvēlētos pavadot laiku pie jūras vai baseina, festivālos vai dodoties atvaļinājumā. Esiet neparedzama: izvēlieties sulīgu rozā krāsu, tirkīzzilu, oranžu vai pat metāliku.

Bet kādi tad ir pedējās sezonas jaunumi nagu dizainā? Kādu nagu formu izvēlēties? Īsus vai garus? Ar dizainu vai bez? Dalīsimies ar dažām idejām

Mentola krāsa 5487878754

Mentola krāsas nagi labi saskan ar koši zilu un būs piemēroti gan pavadot dienu pludmalē, gan izbaudot vakara kokteili. Un neaizmirstiet par zili-zaļu vai tā saukto jūraszāļu krāsu, kura ideāli izskatīsies uz dabīgiem nagiem.

Siltie toņi

Šajā sezona varat droši eksperimentēt ar siltajiem toņiem, no blāvi rozā līdz sarkanvioletam. Tie visi ir modē.

Mīlestības krāsas

Sarkana krāsa vienmēr ir mode! Tā izskatīsies piemēroti jebkurā gadalaikā. Klasiski sarkana, ķiršu sarkana…Ja sarkana ir jūsu krāsa – šovasar izvēlieties dzērveņu sarkano.

SHARE

LEAVE A REPLY