Snail Farm Latvija atsauksmes, cena, kur var nopirkt – serums satur melnās čūskas gļotas un sniedz botoksa efektu

0
922

Šis serums satur slepenu sastāvdaļu, kas tiek dēvēta par “meiteņu laika mašīnu”

Efektīvi cīnās pret grumbiņām; Snail Farm kur var nopirkt

Vai jūs zinājāt, ka čūska spēj aizdarīt caurumu pati savā čaulā? Tās gļotas satur pilnvērtīgas, veidotspējīgas vielas, kas spēj palīdzēt visa veida audu veidošanā.

Balina un atjauno

Ārstnieciskās gļotas aktivizē starpšūnu metabolisma procesus un atjauno ādu.

Snail Farm – eliksīrs ar botoksa efektu; Snail Farm atsauksmes

Snail Farm serums, ko radījuši Korejas zinātnieki un kas sastāv no milzīgās, melnās Akhatina čūskas gļotām, ir patiesa sensācija Āzijas tirgū. Šis eliksīrs ir ļoti populārs arī austrumu skaistumkopšanā.

Čūska pati izmanto savas gļotas, lai aizdarītu čaulas caurumu un salabotu bojājumus. Čūska savā čaulā ir spējīga aizdarīt lielus caurumus, izmantojot tikai savas gļotas.

Botoksa alternatīva

Atjaunojošais serums satur arī SYN®-AKE kompleksu. Tas iedarbojas līdzīgā veidā kā botoksa injekcijas – jūsu muskuļi atslābst, ādas tekstūra ir atjaunota un grumbiņas izzūd.

SYN®-AKE komplekss pamatojas uz peptīdiem, kas līdzinās čūskas indei. Serums ir radīts ar mērķi veikt dziļu ādas atjaunošanu un jaudīgu reģenerāciju. Būtu grūti iedomāties jaudīgāku un universālāku dziedējošu līdzekli, kas atjauno ādu visos tās līmeņos.

Klientu atsauksmes par Snail Farm

Marija, Rīga

Mana vedekla man nopirka šo serumu Korejā. Tā bija pirmā reize, kad to izmēģināju. Es biju pārsteigta par tā efektu! Es nekad savā dzīvē nebiju pieredzējusi tādu efektu, es pat nedomāju, ka tas ir iespējams. Man patiesi ir jauna seja!

Turklāt, es bieži lietoju šo serumu kakla zonā (tā vienmēr bijis mans klupšanas akmens)… Un ziniet ko? Arī āda kakla zonā ir kļuvusi daudz elastīgāka. Tagad es izskatos par 10 gadiem jaunāka un esmu izlietojusi 2 šī seruma pudelītes divarpus mēnešu laikā.

Jana, Kuldīga

Liels paldies šim lieliskajam serumam! Es atbrīvojos no tumšajiem plankumiem manā sejā, kas mani mocīja jau ilgu laiku. Turklāt jauni plankumi nav radušies. Šis efekts ir patiesi satriecošs!

Lai pasūtītu Snail Farm, veiciet 3 vienkāršus soļus!

  • Aizpildiet pasūtījuma veidlapu
  • Gaidiet menedžera zvanu
  • Apmaksājiet produktu pastā

Izsūtīšana un apmaksa

  • Pirmās klases piegāde visā valstī, kas notiek 5-10 dienu laikā.
  • Nav nepieciešams veikt iepriekšēju apmaksu. Apmaksa jāveic pasūtījuma saņemšanas brīdī.
  • Jums ir tiesības atcelt pasūtījumu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, neatkarīgi no atcelšanas iemesla.

Snail Farm cena

Parastā cena:

48 €

Reklāmas cena:

24 €

LEAVE A REPLY