Īkšķa kauliņa deformācijas korekcija ar Valgomed

0
1435

Ja izjūti diskomfortu kājas īkšķa kauliņa deformācijas (hallux valgus) dēļ, ir uzticams risinājums ar stabilu efektu: elastīgais fiksators Valgomed. Rezultāts būs pamanāms jau pēc mēnesi ilgas lietošanas. Komplektā ir divi fiksatori: viens notur īkšķi pareizajā pozīcijām, savukārt otrs novērš izvirzītās locītavas ādas bojājumus. Viss ir pārdomāts un racionāls. Gribi palīdzēt savām pēdām? Nopērc fiksatoru!

Elastīgā fiksatora priekšrocības

Ieliktņi un fiksatori ir ražoti no augstas izturības inovatīva hipoalerģiska materiāla – medicīniskā silikona -, un ar elastīgu oderi, kas šajā kombinācijā nodrošina:

  • ciešapiekļaušanāspēdu ādai, komfortskurpjuvalkāšanaslaikā (bezdeformācijāmstiprinājumavietā, kasbiežigadās);
  • efektīva aizsardzība pret bojājumiem (sacietējumiem) uz ādas starp pirkstiem, tāpat pret tulznām un iespējamām alerģiskām reakcijām;
  • pareiza kāju īkšķu pozīcija, novērš to nobīdi, kas ar laiku var rezultēties ievainojumos.

68577575

Valgomed fiksatora efektivitāte

Klīniski pētījumi ir pierādījuši Valgomed fiksatora efektivitāti dažādās pēdu deformācijas stadijās – no “ciešamas un kontrolējams” līdz “ļoti sāp un nevarētu būt sliktāk”. Gan ASV, gan vairākās Eiropas valstīs, to skaitā arī Latvijā, fiksators tiek uzskatīts par labāko līdzekli īkšķa kauliņa deformācijas korekcijai neatkarīgi no valkātajiem apaviem. To var pasūtīt daudzās valstīs. Tā lietošana garantē:

  • pēdu aizsardzību no tulznām un sacietējumiem;
  • īkšķa novietošanu normālajā pozīcijā (nobīde līdz 25 mm).

Īkšķa kauliņa deformācijai nepieciešama īpaša uzmanība!

Īkšķa kauliņa deformācija var novest pie invaliditātes. Lielākoties lielā īkšķa nobīde no dabīgās pozīcijas (līdz 25 mm) ir novērojama sievietēm. Iemesls ir acīmredzams. To izraisa regulāra šauru, neērtu un modernu apavu valkāšana. Deformācija mēdz progresēt. Sākuma stadijā novirze ir gandrīz nemanāma, tās sākas ar nelielu izliekumu pie īkšķa pamatnes, ko mēdz uzskatīt par “nelielu pietūkumu”. Vēlāk rodas sāpīgas sajūtas, pietūkums pampst, un īkšķa izliekums palielinās.valgomed latvia Kājas īkšķa locītavas deformācijas izraisītās sāpes lielākoties ir smagas, īpaši, kad tas sāk pieskarties blakus esošajam pirkstam. Vienlaikus locītavu āda kļūst cieta, zem tām iespējami plīsumi, kas bieži vien piepildās ar serozu šķidrumu un sākas iekaisuma process.
Sākotnējā un starpposmu stadijā nepieciešama konservatīva ārstēšana. Pēdējo stadiju (kad īkšķis jau pārklāj pārējos pirkstus) raksturo ādas sabiezējumu, “radziņu” parādīšanās, kā arī smagas sāpes staigājot. Predispozīcija īkšķa kauliņa deformācijai ir: plakanā pēda, paralītiskas (neirotiskas) deformācijas, šauri (neērti) apavi ikdienā, iedzimtība.

Deformācijas ārstēšana

Terapija, pat izmantojot moderno medicīnu, nesniedz noturīgu rezultātu. Tik un tā, īpaši vingrojumi slimības sākuma stadijā var uzlabot stāvokli. Deformācija var tikt pilnībā koriģēta ar ķirurģisku iejaukšanos, taču iespējama nepieciešamība veikt atkārtotu operāciju. Spriežot pēc pacientu atsauksmēm, labākais efekts tiek panākts, lietojot pirkstu atdalītāju starp īkšķi un otro pirkstu, ļaujot īkšķim atgriezties pareizajā pozīcijā. Valgomed kļūst arvien populārāks un tiek aktīvi pasūtīts vairākās valstīs, ieskaitot Latviju.

Kā lietot fiksatoru

Stabils vizuāls un terapeitisks efekts ilgtermiņā tiek panākts, ja Valgomed fiksators tiek lietots ikdienā 7-10 stundas. Jau pāris nedēļas pēc elastīgā fiksatora lietošanas pamanīsiet uzlabošanās pazīmes. Ir svarīgi, lai fiksators tiktu piestiprināts pareizi. Lai to panāktu, to jāuzliek uz īkšķa, tad jāpiespiež pie ādas virsmas. Ārstniecības procedūras efekts tiek kontrolēts vizuāli.

866888666

Tu vari pasūtīt un valkāt fiksatoru katru dienu, neatkarīgi no izvēlētajiem apaviem. Tas ir absolūti neredzams, jo cieši pieguļ kājai. To var lietot dažādu nodarbju laikā, gan staigājot, gan sēžot, lai sāpes nenovērstu uzmanību.

 

SHARE

LEAVE A REPLY