XG-55 Latvija cena, kur pirkt, lietosana: atrodi savu spēcīgāko versiju

0
838

Pārvērt sviedrus muskuļos. XG-55 muskuļu augšanu, lietošanas instrukcija

  • Palielina testosterona līmeni asinīs

Uzlabota formula un zinātniski pierādīta efektivitāte!

  • Satur sabalansētu hormonu līmeni

Pastiprina augšanas hormonu ražošanu

  • Gūsti labākus rezultātus:

Ātrāka un konsekventāka muskuļu augšana

Ja vēlies īstus muskuļus, aktivizē savu ķermeni. XG-55 sastāvs

Iekšpusē un ārpusē

Lai gūtu spēku, muskuļus un izteiktu reljefu, nepieciešamā kombinācija ir rutīnas treniņi kopā ar vielām, kas stimulē muskuļu masas augšanu, tostarp testosterons un augšanas hormoni. Cilvēka ķermenis dabīgi ražo un atbrīvo šos hormonus, bet to apjoms nav pietiekošs, lai mēs varētu palielināt muskuļu masu.

Tā kā testosterona un augšanas hormonu tirdzniecība Latvijā ir aizliegta, ņemot vērā to būtiskos blakus efektus, XG-55 ir parādījies tirgū kā absolūti revolucionārs produkts. XG-55 nesatur hormonus. Tas ir uztura bagātinātājs, kas nepakļauj tavu ķermeni riskam, taču vienlaikus uzlabo tevis paša ķermeņa saražotā testosterona un augšanas hormonu patērēšanu un iedarbību. Tu vari treniņos sasniegt labākus rezultātus!

Īsti cilvēki – satriecoši rezultāti! XG-55 atsauksmes

xg-55 cena

Es vienmēr esmu bijis ļoti tievs, taču pirms diviem gadiem nolēmu, ka laiks izmaiņām. Pēc ilgstošiem un smagiem treniņiem rezultāti bija knapi pamanāmi. Taču tad es atklāju XG-55, un viss sāka mainīties: mani muskuļi, mans ķermenis, mana pašapziņa… mana dzīve.

Juris Kalniņš, 28 gadus vecs

xg-55 lietošanas instrukcija

XG-55 padarīja manus treniņus efektīvākus.

“Es pavadīju daudz laika trenažieru zālē, lai gūtu labākos rezultātus, taču vienmēr kaut kas mani apturēja. Kad sāku lietot XG-55, viss izmainījās: tagad es panāku labākus rezultātus īsākā laikā. Ar XG-55 manam ķermenim nav robežu. “

Jānis Krāsons, 27 gadus vecs

xg-55 latvija

Es esmu izmēģinājis tik daudz… Tagad es vēlos tikai XG-55.

“Man šķita, ka 40 gadu vecumā būs neiespējami uzturēt formu un veiktspēju treniņos.” XG-55 man parādīja, ka esmu kļūdījies. Tagad es redzu, ka mans ķermenis uz rutīnas treniņiem reaģē tāpat kā 20 gadu vecumā.

Roberts Līcis, 44 gadus vecs

xg-55 sastāvs

Mans ķermenis un mana dzīve izmainījās!

“Papildu iešanai uz zāli katru dienu es lietoju visus iespējamos uztura bagātinātājus – milkšeikus, proteīnus, aminoskābes utt. Taču varu garantēt vienu lietu – neviens no tiem nesniedza man tādus rezultātus kā XG-55. XG-55 ir vienīgais uztura bagātinātājs, kura nelietošanu es jūtu uzreiz.”

Raitis Reinholds, 31 gadu vecs

Kvalitātes drošība

Ja nebūsi apmierināts, saņemsi savu naudu atpakaļ!

XG-55 formulas efektivitāti ir pierādījuši tūkstošiem apmierinātu klientu. Mēs esam pārliecināti, ka tu sasniegsi gaidītos rezultātus, vai arī saņemsi savu naudu atpakaļ ,ja nebūsi apmierināts pēc XG-55 lietošanas trīs mēnešu garumā.

Bieži uzdotie jautājumi. XG-55 muskuļu masas palielināšanai

Kas ir XG-55?xg-55 muskuļu masas palielināšanai

XG-55 ir cinka, magnēzija, B3, B6, B12 un D3 vitamīnu, bora un ābolskābes kombinācija. Šī uztura bagātinātāja unikālā formula ir izstrādāta, lai palīdzētu audzēt muskuļu masu. XG-55 palielina testosterona līmeni asinīs, kas veicina ātrāku muskuļu augšanu, samazina atpūtas laiku un palielina enerģiju. XG-55 ļauj panākt labāku veiktspēju treniņu laikā. Tas ir viss, kas tev nepieciešams, lai tu tiktu pie ķermeņa, par kādu vienmēr esi sapņojis!

Cik kilogramu (muskuļu) var uzaudzēt lietojot XG-55?

Ja sāksi lietot XG-55, tu pamanīsi rezultātus 5 reizes ātrāk. Tomēr XG-55 lietošanas rezultāts ir atkarīgs arī no tavas vielmaiņas un treniņu paradumiem. Runājot par kilogramiem, klienti, kas piedalījās XG-55 veicināšanas kampaņā, apgalvo, ka viņu muskuļu masas pieaugums 3 mēnešu laikā bijis 8 – 15 kilogrami, veicot ikdienas treniņus.

Kā XG-55 jālieto?

Tu vari lietot XG-55 tik ilgi, cik vien vēlies, vai arī cik tev būtu nepieciešams, lai sasniegtu savus mērķus. Seko uz iepakojuma norādītajām rekomendējamām devām. Ja vēlies panākt vēl ātrākus rezultātus, pārbaudi savu endokrīno sistēmu un uzzini, vai ir iespējams palielināt XG-55 dienas devu. PRODUKTS NESATUR GLUTĒNU.

Kāda ir garantija?

Absolūta garantija. Mēs esam tik pārliecināti, ka mūsu izstrādātā formula strādā, ka atdosim tavu naudu, ja nebūsi apmierināts pēc 3 mēnešus ilgas XG-55 lietošanas. Viss, kas tev jādara, ir jāsazinās ar mums, jāatsūta atpakaļ produkti, pat ja pudeles ir tukšas, un mēs pilnā apjomā atmaksāsim tev naudu par pirkumu. Mēs gribētu uzsvērt, ka neviens neiegūst muskuļus skatoties TV un ēdot neveselīgus našķus. Taču, ja tu tam pieej nopietni, lieto mūsu produktu un joprojām nepanāc gaidītos rezultātus, mēs garantējam, ka nekavējoties atdosim tavu naudu.

Esmu profesionāls atlēts un bieži veicu antidopinga testus. Vai es drīkstu lietot XG-55?

Ikvienai sporta organizācijai ir savi vietējie likumi, un tie nepārtraukti mainās. Ja esi sporta organizācijas biedrs, mēs iesakām tev mums paziņot detalizēti par valdošās institūcijas prasībām. Lai pārliecinātos, tu arī vari pārbaudīt pie sava ārsta, vai XG-55 ir atļauts. Taču ņem vērā, ka XG-55 nav hormons. Tā ir speciāla ļoti koncentrētu uzturvielu kombinācija, un līdz šim tās lietošanu atļāvušas lielākā daļa sporta federāciju.

Kas ir Koin pēcapmaksa?

Tas ir viens no maksājumu veidiem, kas pieejams mūsu mājaslapā pēc tavu datu analīzes. Koin ir Latvijā pieejams veids, kā norēķināties par preci pēc tās piegādes. Izvēloties Koin kā maksājuma veidu, tu maksāsi par produktu, kad būsi to saņēmis. Šī izvēle nemaina piegādes laiku. Tev nebūs nepieciešams aizpildīt vairākas formas vai iesniegt mums savus finanšu datus. Tu saņemsi maksājumu instrukcijas pa e-pastu.

Pienācis laiks izmaiņām starp vīrieti un bērnu: pasūti to tagad!

  • Uzlabo tavu enerģijas līmeni un samazina atjaunošanās laiku
  • Palielināta produktivitāte un labāka testosterona un augšanas hormonu koncentrācija
  • Sabalansēta hormonu ražošana

Uzlabo spēku un muskuļu kontrakciju ātrumu

Lielāka muskuļu izturība

Ātrāk sadedzina taukus

XG-55 kur pirkt, cena

xg-55 cena

TIKAI ŠODIEN!

78 €

AKTUĀLĀ CENA

39 €

LEAVE A REPLY